Fidelia
 
Vstavané multifunkčné rúry a varné dosky

Využite naše servisné služby pre vstavané multifunkčné rúry a varné dosky. Ponúkame Vám možnosť podpory pre vstavané multifunkčné rúry, parné rúry, plynové varné dosky, elektrické aj elektrické indukčné varné dosky Candy.

 

Varte, pečte, grilujte, opekajte a pripravujte Vaše obľúbené pokrmy s Vašimi domácimi pomocníkmi Candy. Do Vašich kuchýň Candy prináša modelové rady spotrebičov s profesionálnym výkonom, ktoré boli vyvinuté v spolupráci so známymi šéfkuchármi.

 

Dokonca aj technicky najprepracovanejšie spotrebiče potrebujú z času na čas doladiť. Aj keď sú servisní technici Candy Hoover vždy poruke aby Vám pomohli s Vaším sporákom, rúrou na pečenie alebo varnou doskou, je veľa vecí, ktoré môžete urobiť aj sami podľa Návodu na použitie.

Máte problém s Vašou kompaktnou rúrou či varnou doskou? Zavolajte nám a vyškolený personál nášho call centra na tel. čísle +421 905 909 494 Vám ochotne poradí. V niektorých prípadoch nemusíte byť ani servisným technikom aby ste si niektoré veci dali do poriadku a sprevádzkovali ich.

Pred kontaktovaním si prosím pozrite výrobný štítok aby ste ľahšie našli model produktu a sériové číslo.

Kde nájdem výrobný štítok?

 

Výrobní štítok pre vstavané multifunkčné rúry

Výrobný štítok pre varne dosky

Zoznámte sa s Vaším spotrebičom cez užívateľské príručky Candy.


Užívateľské príručky Candy spotrebičov

 

Ak ste zabudli kde ste položili príručku, ktorá Vám bola dodaná spolu s Vaším spotrebičom, pomoc máte poruke. Stačí ak kliknete na vyššie uvedený odkaz, vyberte model z rozbaľovacieho menu alebo zadajte produktový kód do vyhľadávacieho poľa. Pokiaľ ste nenašli model/kód, ktorý ste hľadali Kontaktujte zákaznícku podporu výrobcu a vyžiadajte si návod na obsluhu.

 

V pracovné dni od 8.00 do 12.00 a od 13.00 do 17:00 hod. Správy prijaté po 17:00 hod budú spracované v najbližší pracovný deň.

 

Home Kontakt

© 2019 FIDELIA SERVICE, sro, Designed and developed by 5Q, spol. s ro